Atrakcje

Basen, Sauna, Rowery

Naszym gościom oferujemy saunę, basen oraz bilard. Siedlisko na górce jest zlokalizowane w pobliżu Mazurskiej Pętli Rowerowej – szlaku oplatającego Mazury. Szlak rowerowy prowadzi w stronę Rynu oraz Giżycka, a dalej łączy się z najdłuższym szlakiem rowerowym Green Velo. Szlakiem można również dojechać do Mrągowa lub Mikołajek. Trasa szlaku okrąża również Jezioro Śniardwy. Naszym gościom oferujemy rowery.

Na miejscu przygotowaliśmy dla Państwa możliwość skorzystania także z grilla, ogniska,  tenisa stołowego oraz badmintona. Na najmłodszych czeka piaskownica i huśtawki.

Naszym gościom oferujemy relaks w podgrzewanym basenie. Podgrzewany basen jest czynny od czerwca do września.

Sauna

Basen

Świetlica

Grill, Ognisko, Tenis Stołowy, Badminton, Zabawy dla dzieci

Ognisko lub grill wieczorem to niezapomniany klimat uświetniony piękną okolicą. Na miejscu przygotowaliśmy dla Państwa możliwość skorzystania z rowerów, grilla, ogniska, tenisa stołowego, badmintona, a także z basenu i sauny. Na najmłodszych czeka piaskownica i huśtawki.

Spływy Kajakowe Rzeką Krutynią

W odległości 27 km znajduje się miejscowość Krutyń czyli początek trasy spływu kajakowego Rzeką Krutynią. Trasa spływu obfituje w piękne widoki oraz w niesamowicie urokliwe miejsca.